Skip Navigation?
 

Приватне акціонерне товариство «АІГ Україна страхова компанія»

Приватне акціонерне товариство «АІГ Україна страхова компанія» входить до групи компаній AIG.

AIG – світовий лідер на ринку страхування майна, відповідальності та загального страхування, який надає послуги більш ніж 40 мільйонам клієнтів у понад 160 країнах та юрисдикціях. Спираючись на 90-річну історію компанії та маючи у пропозиції один з найбільш широких спектрів продуктів та послуг, володіючи досконалим знанням процесу врегулювання збитків та високою фінансовою стабільністю, AIG надає можливість своїм комерційним та приватним клієнтам ефективно керувати будь-якими ризиками. AIG – це торгова марка корпорації AIG Inc. для здійснення страхування майна, відповідальності та загального страхування в усьому світі.

Приватне акціонерне товариство «АІГ Україна страхова компанія» - це юридична особа, зареєстрована у відповідності до законодавства України у формі приватного акціонерного товариства, та здійснює операції зі страхування та перестрахування в Україні з 2000 року. ПрАТ «АІГ Україна»  - один із перших міжнародних страховиків, що почали здійснювати операції із прямого страхування в Україні. Сплачений статутний капітал ПрАТ «АІГ Україна» складає 23 млн. грн.

ПрАТ «АІГ Україна страхова компанія» надає страхові послуги світових стандартів багатьом провідним, як закордонним, так і вітчизняним юридичним та фізичним особам в Україні, а також використовує інноваційний підхід до розвитку страхових продуктів та каналів продажів, що відповідають вимогам страхового ринку України. Такий підхід включає прямі продажі вітчизняним споживачам, підтримку українських та міжнародних страхових посередників, а також співробітництво із іншими страховиками з метою співстрахування та перестрахування особливо великих ризиків.

 

ПРО КОМПАНІЮ