Skip Navigation?
 

Страхувальникам ПрАТ «АІГ Україна»

Для повідомлення ПрАТ «АІГ Україна» про страховий випадок просимо зв`язуватися з нами, використовуючи наступні деталі: Приватне акціонерне товариство «АІГ Україна страхова компанія»Україна, м. Київ, 04070, вул. Іллінська 8, під’їзд № 10, 1 поверх.

Телефон:   +380 44 490 65 50
E-mail:       Reception.UA@aig.com

Робочий час:

З понеділка по п`ятницю з 9:00 по 18:00

Страхувальникам за програмами страхування подорожуючих:

Якщо Ви є власником полісу  ПрАТ «АІГ Україна»  за програмами страхування подорожуючих за кордон, і Вам необхідна медична підтримка чи порада під час знаходження за кордоном, будь ласка, телефонуйте Coris:

Тел.:  + 38 044 394 50 50 цілодобово

E-mail:    aig@coris.ua  
 

Необхідні дії при настанні страхового випадку

  1. Надзвичайні медичні витрати

- Заява на виплату страхового відшкодування (форма додається). (Переконливе прохання в заяві вказувати Повну адресу не по прописці, а місця проживання на даний момент - для відправки Вам відповіді компанії, а також у банківських реквізитах для відшкодування вказати назву банку, р/р, МФО, ЄДРПОУ і номер гривневої картки одержувача. На останній сторінці повинні стояти два Ваших підписи)

- Копія закордонного паспорту (відповідна віза і штампи в'їзду/виїзду)

- Копія страхового полісу/страхового сертифікату/договору страхування

- Копія українського паспорту (1, 2 сторінки і прописка)

- Копія ідентифікаційного номеру

А також:

- Оригінал медичного висновку, який описує природу, ступінь і тяжкість ушкоджень та включає точний діагноз

- Інші медичні документи, які у Вас є (в даному випадку - Прописані лікарем медикаменти, а також квитанції про їх оплату)

- Оригінали усіх чеків/рахунків, рецептів, медичних довідок, які нададуть можливість Страховику точно визначити загальну суму медичних витрат, понесених застрахованою особою.

Зверніть увагу, що у випадку з дитиною - заяву Ви пишете на її ім'я, але в графі Вигодонабувач - вказуєте одного з батьків, який отримуватиме відшкодування. І додаєте копію українського паспорту батьків та копію ІПН. Також потрібна копія свідоцтва про народження і проїзний документ дитини за кордон, з штампами в'їзду/виїзду, або відповідна відмітка в паспорті батьків.

Затримка рейсу

 - Заява на виплату страхового відшкодування (форма додається). (Переконливе прохання в заяві вказувати Повну адресу не по прописці, а місця проживання на даний момент - для відправки Вам відповіді компанії, а також у банківських реквізитах для відшкодування вказати назву банку, р/р, МФО, ЄДРПОУ і номер картки одержувача. На останній сторінці повинні стояти два Ваших підписи)

- Копія закордонного паспорту (відповідна віза і штампи в'їзду/виїзду)

- Копія страхового полісу/страхового сертифікату/договору страхування

- Копія українського паспорту (1, 2 сторінки і прописка)

- Копія ідентифікаційного номеру

А також:

 - Довідка від авіаперевізника про затримку рейсу (затримку багажу). Факт затримки рейсу може бути підтверджений відповідною позначкою в авіаквитку.

 - Оригінали усіх чеків і квитанцій, рахунків, які підтверджують здійснення необхідних покупок, таких як їжа, напої, одяг та подібні витрати.

 - Оригінал/копія квитка, талона на посадку, багажних квитанцій.

У разі смерті в результаті нещасного випадку:

  • Заява (зразок додається)
  • Свідоцтво про смерть (копія, завірена нотаріусом)
  • Медичне свідоцтво про смерть/довідка про смерть/висновок про причину смерті/протокол розтину (оригінал або копія, завірена медичною установою)
  • Постанова про порушення або відмову в порушенні кримінальної справи (копія, завірена органами Міністерства внутрішніх справ)
  • Якщо застрахований був за кермом, акт судово-хімічного дослідження (з матеріалів кримінальної справи)
  • Свідоцтво про право на спадок, видане нотаріусом/Форма Вигодонабувача/заповіт
  • Копія паспорта Вигодонабувача.
  • Копія ІПН Вигодонабувача.

 

 

Страхування від нещасних випадків

1.       При настанні страхового випадку, Ви повинні зателефонувати до асистанського центру ПрАТ «Коріс Україна» за телефоном +380443945050 або написати листа на адресу aig@coris.ua. Цілодобова гаряча лінія.

2.       Для отримання страхового відшкодування, підготуйте та передайте за свій рахунок до ПрАТ «АІГ Страхова Компанія» наступний список документів. (и здесь в засивимости от типа страхового случая віложите список документов. )

3.       Документи необхідно надіслати рекомендованим листом з повідомленням: 04070, Київ, вул. Іллінська 8, 10 під’їзд.

Страховик має право вимагати інші документи, в тій мірі, в якій вони необхідні для прийняття рішення про страхову виплату.

У випадку якщо наданих документів виявиться недостатньо, з Вами зв'яжеться співробітник відділу врегулювання страхових випадків.